Firma Profili
Kariyer
Kariyer
Alpedo olarak; öncelikle biz bir büyük bir aileyiz. Sizlerde bu ailenin bir parçası ve markamızı hem yurt içi hem de yurt dışında başarılı bir marka haline getirmek, için bizlerle çalışmak, ailemizin bir parçası olmak istiyor' iseniz lütfen kariyer@alpedo.com.tr kısa özgeçmişinizi yazarak gönderebilirsiniz.
İnsan kaynakları politikamız; yenilikçi, çalışanların potansiyellerini ortaya koyma fırsatları bulduğu, değer gördüğü, yüksek performanslı, gelişim odaklı, çalışan bağlılığı yüksek, mutlu, verimli, başarılı bir işgücü oluşturmaktır.

Alpedo, geçmiş ve gelecek arasında güçlenen kuşaktan kuşağa aktarılan büyük bir ailedir. Geçmişin tecrübesi, geleceğin imkanlarını en iyi şekilde kullanarak gelişip büyüyen Alpedo Ailesi, Kahramanmaraş’ta başlattığı dondurmacılık yolculuğunu başarılı bir şekilde dünyada'da sürdürmektedir.

Bugün binlerce insan; aynı amaç ve hedef doğrultusunda Alpedo Ailesiyle çalışmaktadır.

K.Maraş’taki Genel Müdürlüğümüzde, İstanbul, Ankara, İzmir ve Türkiye genelindeki Bölge Müdürlüklerimizde binlerce Alpedo çalışanıyla büyük bir aileyiz. Alpedo ailesi bünyesinde çalışan her bir birey bizim için tek tek önemli ve çok değerlidir.
HAKKIMIZDA
Maraş Dondurması'nın sırrı şehrin sırtını yasladığı Ahır Dağı'nın doğal zenginlikleri ile keçi sütünün sabırla yoğrulmuş ustalığında gizlidir.

Ortaya çıkan muhteşem karışımı 1960'lı yıllarda Durgut Usta kendi alınteri ve becerisi ile sabırla işledi.

İşte Maraş Dondurması'nın eşsiz lezzeti ve yoğunluğu bu sabırda gizlidir.
İLETİŞİM
Adres
Hacı Mustafa Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:136 Onikişubat Kahramanmaraş/Türkiye
Telefon
+90 344 237 64 44
Fax
+90 344 237 64 47
E Mail
info(at)alpedo.com.tr
Dış Ticaret / Export
export(at)alpedo.com.tr
Alpedo © 2023 Tüm Hakları Saklıdır