FISTIKLI TATLILAR
FISTIKLI KADAYIF
FISTIKLI KADAYIF
Kahramanmaraş fıstığının tel kadayıfla buluştuğu eşsiz lezzet...

Kervan lezzet diyarının en leziz ürünlerinden biri olan Kahramanmaraş yöresel fıstıkları ile harmanlanan fıstıklı kadayıfımız Kahramanmaraş'ta lezzet ve kalite bakımından en ön sırada yer almaktadır .Fıstıklı kadayıf tatlımızda kullanılan Kadayıf, tereyağı  ve fıstık tamamen kendi çiftliğimizde ürettiğimiz ürünlerimizdir. Birçok tatlı seçeneğinde olduğu gibi, fıstıklı kadayıf tatlımızda' da yerinden en kaliteli ve birinci sınıf organik malzemeleri kullanan Kervan pastahaneleri, fıstıklı kadayıf konusunda da en lezizi, en iyiyi sofralarınıza getiriyor.

Ramazan ya da Kurban Bayramı’nda, tatil dönemlerinde ya da kalabalık misafir ağırladığımızda ikramlık olarak sunabileceğimiz fıstıklı kadayıflar, tadına doyum olmayan bir lezzet sunuyor. 

Kahramanmaraş fıstığı, kendine has lezzeti ile birçok tatlıda baş rolü oynayan yöresel bir doğa harikasıdır. Kervan lezzet grubu, birçok tatlıda olduğu gibi fıstıklı kadayıfta da, kaliteli ürünün kaliteli malzemeden geldiğini bilen bir anlayışa sahip. Fıstıklı kadayıfta yer alan Tüm ürünler yazımızda belirttiğimiz gibi kendi üretimimizdir. Ve tamamen doğal kaliteli ürünlerdir.

HAKKIMIZDA
Maraş Dondurması'nın sırrı şehrin sırtını yasladığı Ahır Dağı'nın doğal zenginlikleri ile keçi sütünün sabırla yoğrulmuş ustalığında gizlidir.

Ortaya çıkan muhteşem karışımı 1960'lı yıllarda Durgut Usta kendi alınteri ve becerisi ile sabırla işledi.

İşte Maraş Dondurması'nın eşsiz lezzeti ve yoğunluğu bu sabırda gizlidir.
İLETİŞİM
Adres
Hacı Mustafa Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:136 Onikişubat Kahramanmaraş/Türkiye
Telefon
+90 344 237 64 44
Fax
+90 344 237 64 47
E Mail
info(at)alpedo.com.tr
Dış Ticaret / Export
export(at)alpedo.com.tr
Alpedo © 2023 Tüm Hakları Saklıdır