Bölge Müdürlüklerİmiz
Bölge Müdürlüklerİmiz
Adana Bölge Müdürlüğü
Acıdere Mahallesi 6710. Sokak No:3/C Sarıçam Adana/TÜRKİYE
Telefon: +90 322 394 34 02 Mail: adana@alpedo.com.tr
Afyon Bölge Müdürlüğü
Veysel Karani Mahallesi 1141. Sokak 15/A Afyon/TÜRKİYE
Telefon: +90 539 568 56 67 Mail: afyon@alpedo.com.tr
Ankara Bölge Müdürlüğü
İvedik OSB 1366. Cadde No:12 Yenimahalle Ankara/TÜRKİYE
Telefon: +90 312 387 52 66 Fax: +90 312 387 52 67 Mail: ankara@alpedo.com.tr
Antalya Bölge Müdürlüğü
Ünsal Mahallesi Akdeniz Sanayi Sitesi 5043. Sokak No: 42 Kepez Antalya/TÜRKİYE
Telefon: +90 242 221 66 48 Mail: antalya@alpedo.com.tr
Balıkesir Bölge Müdürlüğü
Gümüşçeşme Mahallesi 369. Sokak No:28/6A Altıeylül Balıkesir /TÜRKİYE
Telefon: +90 266 245 35 92 Mail: balikesir@alpedo.com.tr
Bursa Bölge Müdürlüğü
Nilüfer Köyü 8. Eğitim Sokak No:32 D:1 Osmangazi Bursa/TÜRKİYE
Telefon: +90 224 244 97 40 Mail: bursa@alpedo.com.tr
Çorum Bölge Müdürlüğü
Mimar Sinan Mahallesi Küçük Sanayi Sitesi 12. Cd. No:136 Merkez Çorum/TÜRKİYE
Telefon: +90 364 230 10 44 Mail: corum@alpedo.com.tr
Diyarbakır Bölge Müdürlüğü
Topaktaş Mahallesi Topaktaş Küme Evleri Mega sanayi Sitesi 3D Blok No:7 Bağlar Diyarbakır/TÜRKİYE
Telefon: +90 424 251 31 95 Mail: diyarbakir@alpedo.com.tr
Elazığ Bölge Müdürlüğü
Rüstem Paşa Mahallesi Cahit Dalokay Caddesi Tır Garajı Merkez Elazığ/TÜRKİYE
Telefon: +90 424 251 31 95 Mail: elazig@alpedo.com.tr
Eskişehir Bölge Müdürlüğü
75. Yıl Mahallesi Estim Gıda Toptancılar Sitesi D Blok No:4 Odunpazarı Eskişehir/TÜRKİYE
Telefon: +90 222 228 01 46 Fax: +90 222 228 11 46 Mail: eskisehir@alpedo.com.tr
Gaziantep Bölge Müdürlüğü
Havaalanı Yolu Üzeri Hasan Kalyoncu Üniv. Civ. Yeşilkent Şahinbey Gaziantep/TÜRKİYE
Telefon: +90 342 424 02 57 Fax: +90 342 424 02 58 Mail: gaziantep@alpedo.com.tr
Hatay Bölge Müdürlüğü
Yeşilova Mahallesi Hatay Caddesi No:53/B Hatay/TÜRKİYE
Telefon: +90 326 233 20 23 Fax: +90 326 233 37 40 Mail: hatay@alpedo.com.tr
İstanbul Anadolu Bölge Müdürlüğü
Battal Gazi Mahallesi Meryemana Sokak Aytop Toptancılar Sitesi F Blok No:22 Sultanbeyli İstanbul /TÜRKİYE
Telefon: +90 216 592 45 46 Fax: +90 216 592 40 46 Mail: anadolu@alpedo.com.tr
İstanbul Avrupa Bölge Müdürlüğü
Firuzköy Mahallesi Tiryakisuyu Caddesi No:30 Avcılar İstanbul/TÜRKİYE
Telefon: +90 212 549 36 21 Fax: +90 212 549 80 79 Mail: istanbul@alpedo.com.tr
İzmir Bölge Müdürlüğü
Karacaoğlan Mahallesi 172/1. Sokak No:1/11 Işıkkent Bornova İzmir/TÜRKİYE
Telefon: +90 232 472 15 07 Fax: +90 232 472 15 08 Mail: İzmir@alpedo.com.tr
Kahramanmaraş Bölge Müdürlüğü
Hacı Mustafa Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:136 Onikişubat Kahramanmaraş/TÜRKİYE
Telefon: +90 344 237 64 44 Fax: +90 344 237 64 47 Mail: export@alpedo.com.tr
Karadeniz Bölge Müdürlüğü
Selyeri Mahallesi Sagimad Toptancılar Sitesi 551. Sokak 9.Blok No:11 Tekke Köy Samsun /TÜRKİYE
Telefon: +90 362 256 16 46 Mail: samsun@alpedo.com.tr
Kayseri Bölge Müdürlüğü
Mimar Sinan Org. San. 15. Cadde No:24 Malatya Yolu 12. Km Kayseri/TÜRKİYE
Telefon: +90 352 339 92 22 Mail: kayseri@alpedo.com.tr
Konya Bölge Müdürlüğü
Fevzi Çakmak Mahallesi Modesa San. Sit. 10735. Sokak. No:1 Karatay Konya/TÜRKİYE
Telefon: +90 332 346 04 06 Mail: konya@alpedo.com.tr
Malatya Bölge Müdürlüğü
Zafer Mahallesi Yunus Emre Caddesi Hürriyet Parkı İçi No:2 Malatya/TÜRKİYE
Telefon: +90 422 211 81 82 Mail: malatya@alpedo.com.tr
Mardin Bölge Müdürlüğü
Ofis OSB Mahallesi 43. Sokak No:8 Artuklu Mardin/TÜRKİYE
Telefon: +90 482 312 08 08 Mail: mardin@alpedo.com.tr
Mersin Bölge Müdürlüğü
Çilek Mahallesi 63147. Sokak Mega Center İş Merkezi No:1/16-17 Akdeniz Mersin/TÜRKİYE
Telefon: +90 533 303 46 04 Mail: mersin@alpedo.com.tr
Sakarya Bölge Müdürlüğü
Pirahmetler Mahallesi D-100 Yanyol No:70 Erenler Sakarya/TÜRKİYE
Telefon: +90 264 353 48 46 Mail: sakarya@alpedo.com.tr
Şanlıurfa Bölge Müdürlüğü
Batıkent Mahallesi 8534. Cadde Matbaacılar Sitesi No:22/1 Eyyübiye Şanlıurfa/TÜRKİYE
Telefon: +90 535 571 79 57 Mail: sanliurfa@alpedo.com.tr
Trakya Bölge Müdürlüğü
Velimeşe OSB Mahallesi 223. Sıkak No:9/1 İç Kapı No: Z40 Ergene Tekirdağ/TÜRKİYE
Telefon: +90 282 502 04 07 Mail: trakya@alpedo.com.tr
Toplam: 25 Adet Şube Sıralanmaktadır
HAKKIMIZDA
Maraş Dondurması'nın sırrı şehrin sırtını yasladığı Ahır Dağı'nın doğal zenginlikleri ile keçi sütünün sabırla yoğrulmuş ustalığında gizlidir.

Ortaya çıkan muhteşem karışımı 1960'lı yıllarda Durgut Usta kendi alınteri ve becerisi ile sabırla işledi.

İşte Maraş Dondurması'nın eşsiz lezzeti ve yoğunluğu bu sabırda gizlidir.
İLETİŞİM
Adres
Hacı Mustafa Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:136 Onikişubat Kahramanmaraş/Türkiye
Telefon
+90 344 237 64 44
Fax
+90 344 237 64 47
E Mail
info(at)alpedo.com.tr
Dış Ticaret / Export
export(at)alpedo.com.tr
Alpedo © 2023 Tüm Hakları Saklıdır